Zbiórka nakrętek.

Odkręcamy – Mai pomagamy


Od kilku lat w naszej szkole prowadzimy zbiórkę plastikowych nakrętek. Zbieramy różnego rodzaju nakrętki, kapsle, korki, wieczka i pokrywki – oczywiście plastikowe. Dzięki tej akcji pomagamy chorym dzieciom. Jednocześnie wspieramy ochronę środowiska, bo dzięki takim akcjom o wiele mniej zakręconych butelek trafia na wysypiska śmieci.
W roku ubiegłym zebrane nakrętki zostały przekazane na sfinansowanie rehabilitacji Mai Pyzińskiej – dziewczynki z wadą genetyczną (Zespół Downa). Maja miała możliwość skorzystania z dwóch turnusów rehabilitacyjnych dzięki zebranym nakrętkom min. w naszej szkole.
Świetlica szkolna „Pszczółki”, która koordynuje zbiórkę nakrętek, składa serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy wsparli tę akcję, przynosząc choćby symboliczną ilość nakrętek.

Zbieramy dalej!

Nie wyrzucaj do kosza czegoś, co może okazać się naprawdę cenne. Zbieraj z nami plastikowe nakrętki, które pomagają spełniać marzenia chorej Mai.

Nakrętki można wrzucać do pojemnika na holu głównym szkoły, do pudełek w salach lekcyjnych na segmencie D oraz przynosić bezpośrednio do świetlicy szkolnej.

Zapraszamy do udziału w akcji całą społeczność szkolną!

Wychowawcy i dzieci ze świetlicy szkolnej ”Pszczółki”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *